"Benim görüşüme göre antioksidan suyun mucizevi özelliği onun toksinleri, nötürleştirebilmesine rağmen bir kimyasal ilaç olmamasından kaynaklanıyor. Ayrıca farklı ilaçları, farklı özel durumlara göre sınıflandırılmış hastalara ayrı ayrı verirken, antioksidan suyu genel olarak tüm hastalara verebiliyorsunuz. Örneğin 35 yaşında olan bir kalp hastam vardı. 5 sene boyunca hastalığı her geçen gün kötüye gitti ve Setagays Devlet Hastahanesi'nde yoğun tedavi altına alındı. Bu 5 sene süresinde, çok sayıda iyi ve alanında uzman doktor tarafından tedavisine çalışıldı; ancak bir netice alınamadı. Geçen sene Ağustos ayında akrabalarıyla konuştuğumda umutsuz bir halde olduklarını ve hastanın ölümünü beklediklerini öğrendim. Bu aynı zamanda hastanın akrabalarından birinin antioksidan su üreten bir su işlemcisi ( alkali su cihazı ) aldığı zamana denk geliyordu... Şu an bu kişinin sağlık durumu gayet iyi ve vücudu kendini tekrar yapılandırıyor"

Prof. KuwatKeijiroo

"Aralık 1986'da Virginia'da oturan bir arkadaşım sayesinde bir Alkali-su cihazı ile tanıştım. Arkadaşımı bu aletten elde edilen alkali sudan günde 5 bardak içersem yüksek tansiyon problemimin ortadan kalkacağını söyledi. Güvendiğim ve iyi bir hemşire olduğunu bildiğim bir arkadaşım olduğu için aslında fazla da araştırma yapmadan bu aleti satın aldım ve yüksek PH'lı alkali su içmeye başladım. Ayrıca o günlerde tansiyonumu 14/9 seviyesinde tutmak için günde 20 mg. Vasotec ilaç alıyordum. Ve bu bana doktorum tarafından verilen 3. ilaçtı. Daha önceki ikisi vücudumda yan etki yapmıştı çünkü. Tansiyonumu dengelemek için ilaç kullanma fikri bana pek cazip gelmiyordu. Alkali suyu içerken aynı zamanda tansiyonumu da gözlem altına almaya başladım. Tansiyonum düşmeye başladıkça aldığım Vasotec miktarını düşürmeye başladım. Tam olarak 6 hafta sonra ilacı tamamen kestim; çünkü tansiyonum onlar olmadan 13/8.5 seviyesine düşmüştü. Ayrıca Alkali su kullandığım 2 sene boyunca egzersiz yapmadan yaklaşık 10 kg. zayıfladım.

"Antioksidan suyun faydalarını birçok hastalığın iyileştirilmesinde; özellikle jinekolojik hastaların tedavisinde görüyoruz. Bunun en önemli sebebi ise antioksidan suyun toksinler üzerindeki nötrleştirici etkisidir. Seneler boyu süren araştırmalarımda gördüğüm, antioksidan suyun pre-eklampik toksima hastası kadınlar üzerindeki olumlu etkileri olduğu ve bu hastalarımızın antioksidan su yardımı ile oldukça sağlıklı ve zeka seviyesi normal bebeklere göre daha yüksek çocuklar dünyaya getirebildikleridir."

Prof. Watanabe Ifao, Watanabe hastahanesi baş hekimi

" Antioksidan suyun midedeki esas etkisi, salgılamayı nötrleştirmesi ve mide fonksiyonlarını güçlendirmesinden ileri gelmektedir. Antioksidan suyun, midedeki gastrik salgıların pH dengesini sağlayarak Hipoklorhidra (gastrik suyu fazlalığı) ve Aklorhidra (gastrik suyu azlığı) hastalarının problemlerini çözdüğü kanıtlanmıştır."


Prof. Kogure Keizou, Juntendo Hastahanesi, Kogure Kliniği

"Hastam olan Polis Araştırma Enstitüsü başkanı Sayın Yamada, birçok alerjik eplikasyondan muzdaripti. Uzun süreler tedavi olmaya çalıştı ancak bir ilerleme kaydedilemedi. Sonraları kendisi antioksidan su kullanmaya başladı. Bu işe yaradı ve bir süre sonra alerji belirtileri tamamen yok oldu. Her türlü yemeği tükettiği halde herhangi bir alerjik durumla karşılaşmaması yüzünden şu an halinden oldukça memnun. Ayrıca benimde alerjim olduğu için antioksidan suyu bende kullandım ve oldukça işe yaradığını gördüm. Bunun üzerinde konuyu biraz araştırdım. Sonuçta, incelediğim her alerji vakasında antioksidan mineral eksikliği olduğunu keşfettim. Bu sayede vücut aşırı duyarlı hale geliyor ve alerji kolaylıkla yayılabiliyordu. Duyarlılığı dengeye getirebilmek için de damardan kalsiyum çözeltisi zerk etmek gerekiyordu. Böylece aslında içinde iyonik kalsiyum bulunan antioksidan suyun alerjiyi nasıl yok ettiğini de öğrenmiş oldum."

Prof. Kuninaka Hironaga, Kuninaka Hastahanesi Başhekimi

"Egzema hastalığı, kendini belli eden bazı deri durumları ile tanımlansa da, ne olduğu ve ne gibi etkiler ile oluştuğu aslında tam açıklığa kavuşmamış bir hastalıktır. Ancak çoğu durumda, bir dış tahrip etkisi ile meydana gelmektedir. Örneğin 70 yaşındaki bir hastam tam 10 senedir egzema hastalığı ile savaşıyordu ve özel bakım bile pek olumlu sonuçlar vermemişti. Savaş sonrasında bacaklarında meydana gelen akut egzema, sonraki yıllarda kronik hale gelmişti. Sol bacağında olumlu sonuçlar elde edilmesine rağmen maalesef sağ bacağı hiçbir ilerleme göstermemişti. Öyle ki bu bacağında kaşınmalar yüzünden sık sık kanamalar meydana geliyordu. Ona antioksidan suyu denemesini tavsiye ettim. Kendisi bir İon Su Jeneratörü alarak her gün antioksidan su içmeye ve yine jeneratörden sağladığı asidik su ile banyo yapmaya başladı. Yanlızca 2 hafta sonra bacağındaki tüm yaralar kurudu. Toplam 1,5 ay içinde de egzema hastalığı tamamen geçti."

Prof. Tamura Tatsuji, Keifku Rehabilitasyon Merkezi

Canlı Destek

Merhaba

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim

Aramak İçin TIKLA 0 533 327 4034