Piyasadaki birçok marka ve model cihazlar 1 litre temiz su verirken 5 ile 7 litre arasında atık su atar ve bu kullanıcıya söylenmez. Müşteri su faturası gelince bu durumu sorgular ama bilmediği için cihaza bağlamaz. Suwon ürünleri 1 litre temiz su verirken 1.5 litre ile 2 litre arasında atık su verir.


Nasıl ki tuvalet ihtiyacından sonra 5-10 litre suyu sifon çekerek harcadığımızda su israf değil ise, bedenimiz için gerekli olmayan sudaki bakteri kireç ve yabancı katı maddelerin arındırılarak dışarı atılması israf değildir. Beden için yararlı olan bir işlemdir. Ama bunu Suwon markasında olduğu gibi son model NANO teknolojisi ile üretilmiş filtrelerde en alt düzeyde tutabiliyorsunuz.

1 yılda 3 litre temiz alkali su kullanan bir aile için cihaz yıllık en fazla 6 ton suyu atık olarak kullanıyor demektir. 6 ton su maliyet olarak 30 tl demektir. aylık ise 2,5 - 3 tl gibi su faturanıza yansıyacaktır.

- Suwon alkali su arıtma cihazları NSF belgeli uzun ömürlü filtreler kullanır

- Suwon alkali su arıtma cihazları NSF belgeli çelik kazan kullanır

- Suwon alkali su arıtma cihazları NSF belgeli hortumlar kullanır

- Suwon alkali su arıtma cihazları, akıllı sistem sayesinde filtre takibi ve sağlıksız filtreden su içilmesini engellediği gibi değişim zamanı gelmeden müşterilerinin filtrelerini değiştirmez.

- Suwon alkali su arıtma cihazları, ana filtreyi 3 yıl ömrü olan orijinal LG marka kullanır.

- Suwon alkali su arıtma cihazları, alkali filtresini Güney Kore'den ithal eder, alkali filtrenin ömrü 15 aydır.

- Suwon alkali su arıtma cihazları,  en az atık su oranı ile yüksek tasarruf sağlamaktadır.

- Suwon alkali su arıtma cihazları, pH değeri olarak 9 - 9.5 değeriyle insan bedenine en uygun değeri sunmaktadır.

- Suwon alkali su arıtma cihazları, şık dizaynı ile dikkat çekmektedir

- Suwon alkali su arıtma cihazları, akıllı sistem sayesinde filtre takibini servisten alıp cihaz kendisi üstlenmiştir. Filtreler ömrünü tamamladığı zaman otomatik olarak musluğa giden suyu keser, sağlıksız filtreden su kullanımını engeller.


- 4 adet karbon grubu filtreler 3 ton su kullanıldıktan sonra ya da 1 yıl sonunda değişmesi gerekiyor.

- Alkali filtre 5-7 ton su kullanımından sonra ya da 15 ay sonunda değişmesi gerekiyor.

- LG marka mebran filtre suyun kirlilik durumuns göre ortalama 3 yıl sonunda değişmesi gerekiyor.


Ücretlendirme

4 adet karbon filtre 28$ / 1 yıl

1 adet LG ana filtre 26$ / 3 yıl

1 adet alkali filtre 42$  / 15 ay

Günde yarım damacana su kullanılır ise yılda 70$ filtre maliyeti vardır.

Günde yarım damacana suya para verilir ise 10 liralık damacana, 1/2 damacana 5 TL, yıllık 5 TL x 365 gün = 1.825 TL / 341$, yıllık ortalama 271$ cebinizde kalır.


Bu tür sorunlar genelde tezgah altı modellerimizde yaşanabilir. Bazı tezgahların altında çekmece ya fa yükseklik problemi olabiliyor. Cihazımız dikey, yatay ve ters olarak durabilme özelliğine sahip olduğu için bir şekilde yerleşimi sağlanmaktadır.

Tezgah altı modelimiz 8 litre kazandan dizayn edilmiştir. Bu kasanın içerisine daha büyük kazan koyamayız, kasa içi hacmi 8 (2,2 galon) litredir. Ayrıca montaj bölgesinde yer var ise 12-20-40-80 litrelik ilave çelik kazanlar haricen artı ücret dahilinde takılabilir. İlave çelik kazan fiyatlarını ise firmamızdan öğrenebilirsiniz. Ev tipi cihazlarımız (sebil ve tezgah altı) günde 140 litre suyu arıtma kapasitesine sahiptir. İş yeri ve sanayi tipi tercih edilir ise 1000 ton su arıtmaya kadar güçlü sistemler kullanılıyor.

Cihazlarımız motorlu ve motorsuz olarak iki tipte üretiliyor. Motor, aslında pompa görevi görüyor. Montaj aşamasında servislerimizin şebeke suyunuzun  bar basıncı ölçüm sonuçlarına göre 3 bar basıncın altında olan yerlere pompalı cihaz takılmaktadır. Pompalı cihazların fiyatı standart  cihaza göre 35 € daha yüksek olup, müşteriden talep edilmektedir.  Yine teknik servisimizin montaj esasındaki ölçümlerine göre 6 bar basıncın üstünde gelirse basınç düşürücü takılmakta olup, müşteriden bedel talep edilmemektedir. Her şeye rağmen müşteri illaki pompalı cihaz isterse 35 € fark ödemeyi kabul ediyor ise takabiliriz.

Tüm cihazlarımız 2 yıl tam garanti + 8 yıl yedek parça bulundurma ve servis sunma kapsamındadır. Garanti montaj tarihinden itibaren başlar. Tüm Türkiye il ve ilçelerinde geçerli olmak üzere, firmamızın anlaşmalı servisleri tarafından yerinde servis hizmeti  verilmektedir. Yerinde giderilmeyen arıza durumunda ise servis tarafından arıza tespit formu ile cihazınız merkeze gönderilir. Maksimum 10 gün içerisinde neticelendirilerek geriye gönderim yapılır. Tüm bu işlemler servislerimizin kontrolünde yapılmaktadır.

Canlı Destek

Merhaba

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim

Aramak İçin TIKLA 0 (850) 885 33 44